Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Soyouz Vanguard' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Le Corbier. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 22 m2 v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Malý kuchyňský kout u vstupu (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Parketové podlahy. Balkon, jižní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na sjezdovku. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 domácí zv ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Soyouz Vanguard, Le Corbier

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7370_100_41/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 22 m2 v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Malý kuchyňský kout u vstupu (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Parketové podlahy. Balkon, jižní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na sjezdovku. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.8.2018 08:44
Mapa stránek ...