Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Soyouz Vanguard' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Le Corbier. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 22 m2 v 12. patře. Pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a 1 x 2 lůžka nad sebou, TV. Malý kuchyňský kout u vstupu (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. E-topení. Balkon, severní orientace. Velmi pěkný výhled na hory a do údolí. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Soyouz Vanguard, Le Corbier

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7370_100_35/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 22 m2 v 12. patře. Pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a 1 x 2 lůžka nad sebou, TV. Malý kuchyňský kout u vstupu (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. E-topení. Balkon, severní orientace. Velmi pěkný výhled na hory a do údolí. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.12.2018 07:24
Mapa stránek ...