Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Soyouz Vanguard' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Le Corbier. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 22 m2 v 9. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm), 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV (plochá obrazovka). Malý kuchyňský kout u vstupu (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Parketové podlahy. Balkon, jižní orientace. Výhled na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Soyouz Vanguard, Le Corbier

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7370_100_19/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 22 m2 v 9. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm), 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV (plochá obrazovka). Malý kuchyňský kout u vstupu (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Parketové podlahy. Balkon, jižní orientace. Výhled na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.10.2018 19:48
Mapa stránek ...