Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Mousquetons' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), La Toussuire. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 25 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Balkon 5 m2, jihovýchodní orientace. Výhled na město. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Vstup do bytu o jedno patro níže. Byt se nachází v budově A. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Mousquetons, La Toussuire

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7373_300_8/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 25 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Balkon 5 m2, jihovýchodní orientace. Výhled na město. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Vstup do bytu o jedno patro níže. Byt se nachází v budově A.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 11.12.2018 18:11
Mapa stránek ...