Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Mousquetons' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), La Toussuire. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 32 m2 v 2. patře. Velmi pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. Nika s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. 2x malý balkon, jižní orientace a západní orientace. Pěkný výhled na sjezdovku a na město. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 209. Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 dom ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Mousquetons, La Toussuire

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7373_300_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 32 m2 v 2. patře. Velmi pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. Nika s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. 2x malý balkon, jižní orientace a západní orientace. Pěkný výhled na sjezdovku a na město. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 209. Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Byt v budově A.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.10.2018 17:01
Mapa stránek ...