Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Mousquetons' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), La Toussuire. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 32 m2 na 2 podlažích v 2. patře. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: galerie, výška stropu 180 cm s 1x francouzským lužkem. Parketové podlahy. Balkon 4 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na hory, na sjezdovku a na město. K dispozici: pračka, žehlička, dětská postýlka do 2 let, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [ ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Mousquetons, La Toussuire

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7373_300_10/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 32 m2 na 2 podlažích v 2. patře. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: galerie, výška stropu 180 cm s 1x francouzským lužkem. Parketové podlahy. Balkon 4 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na hory, na sjezdovku a na město. K dispozici: pračka, žehlička, dětská postýlka do 2 let, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 404. Galerie je přístupná po žebříku. Byt se nachází v budově B.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 24.10.2018 06:08
Mapa stránek ...