Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Bellard' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), La Toussuire. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 23 m2 v 7. patře, východní orientace. Pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na balkon. Nika se závěsem s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm). Malá kuchyně (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon. Nádherný panoramatický výhled na hory, do údolí a na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nek ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Bellard, La Toussuire

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7373_260_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 23 m2 v 7. patře, východní orientace. Pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na balkon. Nika se závěsem s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm). Malá kuchyně (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon. Nádherný panoramatický výhled na hory, do údolí a na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 14.12.2018 12:26
Mapa stránek ...