Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Bellard' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), La Toussuire. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 23 m2 v 3. patře, západní orientace. Pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na balkon. Nika se závěsem s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm). Malá kuchyně (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon. Pěkný výhled na hory. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Bellard, La Toussuire

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7373_260_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 23 m2 v 3. patře, západní orientace. Pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na balkon. Nika se závěsem s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm). Malá kuchyně (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon. Pěkný výhled na hory. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 06:46
Mapa stránek ...