Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Bergers' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), La Toussuire. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 25 m2 v 2. patře, severovýchodní orientace. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (120 cm). Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Malý kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Balkon. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na krajinu a na město. K dispozici: žehlička. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Byt se nachází v budově A.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Bergers, La Toussuire

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7373_250_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 25 m2 v 2. patře, severovýchodní orientace. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (120 cm). Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Malý kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Balkon. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na krajinu a na město. K dispozici: žehlička. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Byt se nachází v budově A.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.8.2018 18:31
Mapa stránek ...