Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Plein Soleil' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), La Toussuire. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 18 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV. Vstup s 1x lůžko (70 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Parketové podlahy. Terasa 7 m2, jižní orientace. Výhled na krajinu. K dispozici: žehlička. Pozor prosím: nekuřácký byt. Byt v budově D. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Plein Soleil, La Toussuire

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7373_200_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 18 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV. Vstup s 1x lůžko (70 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Parketové podlahy. Terasa 7 m2, jižní orientace. Výhled na krajinu. K dispozici: žehlička. Pozor prosím: nekuřácký byt. Byt v budově D.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.8.2018 03:42
Mapa stránek ...