Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Plein Soleil' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), La Toussuire. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 25 m2 v 1. patře. Účelné zařízení: malý obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Balkon 6 m2, západní orientace. Balkónový nábytek, lehátka. Apartmán v budově A. POZOR: KLÍČE K BUDOVĚ „LA TOUSSUIRE“ dostanete v kanceláři Interhome Corbier . (Lyžařské středisko „La Toussuire“ je 4 km vzdáleno). PŘÍJEZDY AUTOBUSEM: kontaktujte ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Plein Soleil, La Toussuire

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7373_200_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 25 m2 v 1. patře. Účelné zařízení: malý obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Balkon 6 m2, západní orientace. Balkónový nábytek, lehátka. Apartmán v budově A. POZOR: KLÍČE K BUDOVĚ „LA TOUSSUIRE“ dostanete v kanceláři Interhome Corbier . (Lyžařské středisko „La Toussuire“ je 4 km vzdáleno). PŘÍJEZDY AUTOBUSEM: kontaktujte nás prosím 48 hodin předem, kvůli předání klíčů. Internetové připojení (W-LAN) je nutno zaplatit.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.12.2017 23:20
Mapa stránek ...