Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Cote Louve' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), La Toussuire. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 32 m2 v 2. patře. Útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm, v délce 190 cm), TV. Vstup na balkon. Nika s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm, v délce 190 cm). Vstup na balkon. Malá kuchyně (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, jižní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory a na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Cote Louve, La Toussuire

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7373_140_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 32 m2 v 2. patře. Útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm, v délce 190 cm), TV. Vstup na balkon. Nika s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm, v délce 190 cm). Vstup na balkon. Malá kuchyně (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, jižní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory a na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 23:58
Mapa stránek ...