Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu '1.2.3 Soleil' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), La Toussuire. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 47 m2 v 3. patře. Velmi pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), koupelna. Otevřená kuchyně u vstupu (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). WC zvlášť. Velký balkon 13 m2, jižní orientace. Výhled na hory a na město. Parkování č. 17 u domu. Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu 1.2.3 Soleil, La Toussuire

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7373_120_8/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 47 m2 v 3. patře. Velmi pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), koupelna. Otevřená kuchyně u vstupu (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). WC zvlášť. Velký balkon 13 m2, jižní orientace. Výhled na hory a na město. Parkování č. 17 u domu. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.5.2018 21:35
Mapa stránek ...