Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu '1.2.3 Soleil' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), La Toussuire. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 65 m2 v 3. patře, jižní orientace. Velmi pěkné a útulné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm). 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). 1x pokoj, bez okna s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm), WC zvlášť. Velká obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/WC. E-topení. Balkon 7 m2. Výhled na hory a na město. ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu 1.2.3 Soleil, La Toussuire

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7373_120_7/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 65 m2 v 3. patře, jižní orientace. Velmi pěkné a útulné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm). 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). 1x pokoj, bez okna s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm), WC zvlášť. Velká obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/WC. E-topení. Balkon 7 m2. Výhled na hory a na město. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 18 u domu. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.11.2018 09:56
Mapa stránek ...