Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu '1.2.3 Soleil' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), La Toussuire. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 60 m2 v 1. patře, jižní orientace. Pěkné a útulné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na balkon. 1x malý pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm). 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm), koupelna/WC. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. Balkon 11 m2. Výhled na hory a na město. K dispozici: pračka, vysoušeč vlasů. Parkován ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu 1.2.3 Soleil, La Toussuire

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7373_120_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 60 m2 v 1. patře, jižní orientace. Pěkné a útulné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na balkon. 1x malý pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm). 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm), koupelna/WC. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. Balkon 11 m2. Výhled na hory a na město. K dispozici: pračka, vysoušeč vlasů. Parkování č. 6 u domu. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.1.2018 08:37
Mapa stránek ...