Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Combes Blanche 1 & 2' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), La Clusaz. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 25 m2 v 1. patře. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 1x francouzským lužkem (120 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon, východní orientace. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Combes Blanche 1 & 2, La Clusaz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7426_150_7/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 25 m2 v 1. patře. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 1x francouzským lužkem (120 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon, východní orientace.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.8.2018 16:53
Mapa stránek ...