Ubytování ve Francii, La Clusaz (Savojsko - Horní Savojsko) v apartmánu 'Combes Blanche 1 & 2'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu Combes Blanche 1 & 2, La Clusaz

Francie, Savojsko - Horní Savojsko, La Clusaz

Francie, Savojsko - Horní Savojsko, La Clusaz
Číslo objektu: FR7426.150.7
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7426_150_7/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 8.217,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 25 m2 v 1. patře. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 1x francouzským lužkem (120 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon, východní orientace.
Informace o domě (rezidenci)
L'Etale 8 km od La Clusaz: Rezidence 'Combes Blanche 1 & 2', 5-podlažní. V domě: lyžárna. Parkovací místo. Obchodní centrum 400 m. Golfové hřiště 17 km, sedačková lanovka 400 m, lyžařské sjezdovky 20 m, lyžařská škola 400 m. Pozor prosím: auto doporučeno, bez výtahu. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování ve Francii, La Clusaz:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 1.500 - 2.000 m n.m.
Malé, klidné, vhodné pro rodinou rekreaci letní rekreační středisko a zimní sportovní středisko s 750 obyvatel, 7 km od La Clusaz, 40 km od Chamonix, 32 km od Annecy. Veškeré služby v místě. Byty se nachází v L'Etale, v obci Manigod, v Col de Merdassier. Lyžařská oblast je propojena s La Clusaz. Lékař a lékárna v La Clusaz.
informace pro letní ubytování
Jezero Annecy - 32 km. Každý týden: welcome drink, prohlídka statku a ochutnávka. Děti, příroda a rodina: přednáška od horských profesionálů, rekreačních aktivit: vycházky s výkladem, objevování přírody v celé své kráse, open air divadlo, den budování (půldenní 8 eur, celodenní 19 eur). Vstup zdarma: rodinné rekreační aktivity (schovávaná, houpačky, bludiště, dětské hřiště, zip slide ...). Bazén. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Talloire 32 km. Minigolf 7 km. Rajtování, Thones 19 km. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika. Cesty pro túry na horském kole, půjčovna horských kol.
informace pro zimní ubytování
Lyžařské středisko L'Etale, poloha údolní stanice 1'500 m. 1x sedačková lanovka, 5x vleky, 1x dětský vlek. Celkem 70 km lyžařské sjezdovky, lyžařské sjezdovky v místě, v délce 25 km. Lyžařská škola (alpské lyžování, norské lyžování), lyžařská škola pro děti od 3 let, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 2 km. 1x sáňkařská dráha. Skibus (zdarma). Le Grand Bornand 15 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 25.2.2018 08:47
Mapa stránek ...