Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Village Lugrin' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Evian les Bains. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojová chata 49 m2 na 2 podlažích, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). 1x pokoj, 1x dvoulůžko (160 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC. E-topení. V horním patře: 1x otevřený pokoj, 2x lůžko. Balkon. Balkónový nábytek. K dispozici: Internet (DSL/LAN). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Village Lugrin, Evian les Bains

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7400_600_13/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojová chata 49 m2 na 2 podlažích, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). 1x pokoj, 1x dvoulůžko (160 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC. E-topení. V horním patře: 1x otevřený pokoj, 2x lůžko. Balkon. Balkónový nábytek. K dispozici: Internet (DSL/LAN). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 15:15
Mapa stránek ...