Ubytování ve Francii, Evian les Bains (Savojsko - Horní Savojsko) v rekreačním domě 'Village Lugrin'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 7). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Village Lugrin, Evian les Bains
★★★

Francie, Savojsko - Horní Savojsko, Evian les Bains

Francie, Savojsko - Horní Savojsko, Evian les Bains
Číslo objektu: FR7400.600.13
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7400_600_13/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 20.691,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojová chata 49 m2 na 2 podlažích, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). 1x pokoj, 1x dvoulůžko (160 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC. E-topení. V horním patře: 1x otevřený pokoj, 2x lůžko. Balkon. Balkónový nábytek. K dispozici: Internet (DSL/LAN). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Lugrin 8 km od Evian les Bains: Dům s hotelovými službami, ideální pro pobyt s dětmi. 'Village Lugrin', rok výstavby 2009, obklopen stromy. 109 domy v rezidenci. Na kraji obce, 7 km od centra Lugrin, klidná poloha, 6 km od jezera, v zeleni. Společné: bazén hranatý vyhřívaný (110 m2, 01.07.-31.08. bazén otevřen 09:00-20:00). Tenis. V rekreačním zařízení: recepce, snídaňová místnost, Wireless LAN [WLAN], fitness, pračka, sušička (společné, extra). Snídaně na vyžádání na vyžádání (extra). V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo. Obchod 7 km, potraviny 7 km, restaurace 7 km, bar 7 km, pekárna 7 km, jezero ke koupání 7 km. Golfové hřiště (18 jamek) 8 km. Atrakce v blízkosti: Lausanne, Montreux, Gen?ve. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Thollon les Mémises 9 km. Známá jezera v okolí: Lac Léman 6 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Baby-výbava na dotaz (extra). Fotografie domu je jen příkladem. Katalogová fotografie je pouze příkladem jednoho z apartmánů v tomto domě. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Evian les Bains:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 372 - 739 m n.m.
Výjimečná poloha mezi jezery a horami města Evian nabízí krásné přírodní prostředí. Mezi turisty je město známé jako 'vodní' a to pro své teplé prameny. Termální lázně s 7'787 obyvatel přímo u jezera, 85 km od Annecy, 190 km od Lyon, 45 km od Geneve. Veškeré služby v místě. Diskotéka, kasino, konzerty, večerní zábava, muzeum, kino, wellness-centrum, thalassoterapie.
informace pro letní ubytování
Tenis, golf, vyhřívaný bazén (květen-září), vodní lyžování, jachting, hlídání dětí. Jezero ke koupání. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, rafting. Tenis, golfové hřiště 18 jamek. Minigolf. Rybaření. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol.
informace pro zimní ubytování
Zimní sporty v Morzine, 30 km.>.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.10.2018 13:54
Mapa stránek ...