Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Village Lugrin' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Evian les Bains. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojová chata 35 m2. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x dvoulůžko (160 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC. E-topení. Malá terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (DSL/LAN). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Village Lugrin, Evian les Bains

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7400_600_12/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojová chata 35 m2. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x dvoulůžko (160 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC. E-topení. Malá terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (DSL/LAN). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 13.11.2018 00:26
Mapa stránek ...