Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Clos du Savoy' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Chamonix. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 24 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na balkon. 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyně (4 plotýnky, malá trouba). Sprcha/WC. E-topení. Balkon, severozápadní orientace. Výhled na hory. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (kryté). Pozor prosím: maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Clos du Savoy, Chamonix

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7460_10_8/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 24 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na balkon. 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyně (4 plotýnky, malá trouba). Sprcha/WC. E-topení. Balkon, severozápadní orientace. Výhled na hory. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (kryté). Pozor prosím: maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 9.12.2018 21:42
Mapa stránek ...