Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Clos du Savoy' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Chamonix. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 21 m2, v přízemí, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na terasu, k zahradnímu sezení. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba). Koupelna/WC. E-topení. Terasa, zahradní sezení. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. TV jen FR. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Clos du Savoy, Chamonix

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7460_10_22/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 21 m2, v přízemí, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na terasu, k zahradnímu sezení. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba). Koupelna/WC. E-topení. Terasa, zahradní sezení. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. TV jen FR.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 10.12.2018 21:58
Mapa stránek ...