Ubytování ve Francii, Chamonix - Les Praz (Savojsko - Horní Savojsko) v apartmánu 'Champraz'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Champraz, Chamonix - Les Praz
★★

Francie, Savojsko - Horní Savojsko, Chamonix - Les Praz

Francie, Savojsko - Horní Savojsko, Chamonix - Les Praz
Číslo objektu: FR7462.100.7
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7462_100_7/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 22.830,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 80 m2 na 2 podlažích, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s 2x lůžko, koupelna a WC zvlášť. Otevřená kuchyně (myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka). E-topení. Ve spodním patře: (točité schody) 1x pokoj, bez okna s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x vysunovací lůžko (2 os.). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (200 cm, v délce 160 cm), sprcha/WC. Malá zahrada. Výhled na hory. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: TV jen FR. Hlásič kouře. Uzavřená garaž v podzemí.
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence 'Champraz'. 2 km od centra Chamonix, klidná poloha. V rekreačním zařízení: výtah. Veřejné parkoviště na ulici. Obchod 2 km, obchodní centrum 2 km, restaurace 2 km, autobusová zastávka 500 m, nádraží 2 km. Golfové hřiště (18 jamek) 1.7 km, sportovní centrum 2 km, visutá lanovka 2 km, lanová dráha 1.9 km, běžkařské stopy 2 km. Pozor prosím: skibus zdarma. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Chamonix - Les Praz:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 1.035 - 2.450 m n.m.
Malá vesnice a zimní sportovní středisko, 2 km od Chamonix. Veškeré služby v místě. Zastavení na znamení.
informace pro letní ubytování
V Les Praz de Chamonix je spousta zeleně, golfových hřišť a turistických stezek. Vyjeďte z La Flég?re lanovkou a vychutnejte si nádherný výhled na pohoří Mont Blanc. Bazén 2 km. Golfové hřiště 18 jamek. 1x lanovka, turistické cesty.
informace pro zimní ubytování
Zde, kde začíná Les Praz de Chamonix, nabízí lyžařský region La Flég?re širokou nabídku sjezdovek (všech úrovní) a umožňuje přístup do lyžařského střediska Le Brévent a do města Chamonix. Lyžařské středisko de la Flég?re. 1x lanovka, 1x kabinková lanovka, 3x vleky. Sportovní středisko 2 km. Bruslařská hala 2 km. Skibus (zdarma). Le Brévent 1 km, Les Houches 11 km, Les Grands Montets 6 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 05:12
Mapa stránek ...