Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Bourg Saint Maurice' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Bourg St Maurice. Jedná se o ubytování pro 10 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 5-pokojová chata 150 m2 na 3 podlažích. Prostorné, úplně renovovaná, pěkné a vkusné zařízení: místnost na zavazadla s WC zvlášť, sprcha a boiler. V horním patře: otevřený obývací pokoj/jídelna 70 m2 s jídelní stůl. Vstup na terasu, jižní orientace. Salón s TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač, DVD a kamna na dřevo. Galerie s knihovna. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), sprcha/WC a dvojumyvadlo. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), umyvadlo a WC zvlášť. 1x pokoj s 2x lůžko (80 ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Bourg Saint Maurice, Bourg St Maurice

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7329_7_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojová chata 150 m2 na 3 podlažích. Prostorné, úplně renovovaná, pěkné a vkusné zařízení: místnost na zavazadla s WC zvlášť, sprcha a boiler. V horním patře: otevřený obývací pokoj/jídelna 70 m2 s jídelní stůl. Vstup na terasu, jižní orientace. Salón s TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač, DVD a kamna na dřevo. Galerie s knihovna. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), sprcha/WC a dvojumyvadlo. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), umyvadlo a WC zvlášť. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm, v délce 200 cm), koupelna a umyvadlo. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, raclette gril). Ve 2. patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), knihovna. Nika s 2x místo ke spaní (80 cm, v délce 190 cm). Velká terasa 36 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek, gril, lehátka. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (4 auta). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký dům. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 24.2.2018 18:59
Mapa stránek ...