Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Hameau des Aiguilles' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Albiez Montrond. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 'st4', 1-pokojové studio 25 m2. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna nebo sprcha/WC. E-topení. Balkon nebo terasa. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let (extra). Parkování (extra). Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Hameau des Aiguilles, Albiez Montrond

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7378_100_7/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
'st4', 1-pokojové studio 25 m2. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna nebo sprcha/WC. E-topení. Balkon nebo terasa. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let (extra). Parkování (extra). Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 12.12.2018 05:18
Mapa stránek ...