Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Hameau des Aiguilles' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Albiez Montrond. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 32 m2, jižní orientace. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, myčka). Koupelna, WC zvlášť. Topení. Balkon nebo terasa. Zahradní nábytek. Výhled na hory a do údolí. K dispozici: dětská postýlka do 3 let (extra). Parkování (extra, kryté). Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Hameau des Aiguilles, Albiez Montrond

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7378_100_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 32 m2, jižní orientace. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, myčka). Koupelna, WC zvlášť. Topení. Balkon nebo terasa. Zahradní nábytek. Výhled na hory a do údolí. K dispozici: dětská postýlka do 3 let (extra). Parkování (extra, kryté). Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 11.12.2018 00:15
Mapa stránek ...