Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Mas de Toreilles' - Francie (Pyreneje - východ), Torreilles plage. Jedná se o ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 'Mas Bourdigou', 3-pokojový řadový dům 72 m2. Objekt vhodný pro 4 dospělý + 3 děti. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, gril, elektrický kávovar). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). Nika s 1x lůžko. Koupelna/WC. Klimatizace. Terasa, zahrada. Zahradní nábytek. K dispozici: ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Mas de Toreilles, Torreilles plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6656_300_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Mas Bourdigou', 3-pokojový řadový dům 72 m2. Objekt vhodný pro 4 dospělý + 3 děti. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, gril, elektrický kávovar). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). Nika s 1x lůžko. Koupelna/WC. Klimatizace. Terasa, zahrada. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, sejf, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.1.2018 04:00
Mapa stránek ...