Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Mas de Toreilles' - Francie (Pyreneje - východ), Torreilles plage. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 'Mas Agly', 2-pokojový řadový dům 53 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, gril, elektrický kávovar). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). Koupelna/WC. Klimatizace. Terasa, zahrada. Zahradní nábytek. K dispozici: sejf, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Vhodné pro rodi ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Mas de Toreilles, Torreilles plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6656_300_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Mas Agly', 2-pokojový řadový dům 53 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, gril, elektrický kávovar). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). Koupelna/WC. Klimatizace. Terasa, zahrada. Zahradní nábytek. K dispozici: sejf, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 13:06
Mapa stránek ...