Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Le Mas de Torreilles' - Francie (Pyreneje - východ), Torreilles plage. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 76 m2. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna 28 m2 s plochá obrazovka a topení. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Kuchyně 17 m2 (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Vstup na terasu. Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Průchozí pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby. Sedací vana/WC. Terasa 35 m2. Zahradní nábytek, lehátka (1x). K dispozici: pračka. ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Le Mas de Torreilles, Torreilles plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6656_200_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 76 m2. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna 28 m2 s plochá obrazovka a topení. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Kuchyně 17 m2 (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Vstup na terasu. Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Průchozí pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby. Sedací vana/WC. Terasa 35 m2. Zahradní nábytek, lehátka (1x). K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování (oplocený, 2 Auta). Pozor prosím: nekuřácký dům. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 14.8.2018 13:12
Mapa stránek ...