Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Cyclades' - Francie (Pyreneje - východ), Saint Cyprien. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 45 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a klimatizace. Galerie s 2x lůžko. Terasa 30 m2, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Cyclades, Saint Cyprien

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6665_760_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 45 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a klimatizace. Galerie s 2x lůžko. Terasa 30 m2, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 13.12.2017 06:20
Mapa stránek ...