Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Hameau du Port' - Francie (Pyreneje - východ), Saint Cyprien. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový řadový dům 35 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka, TV a stereo přehrávač. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. V horním patře: galerie s 1x francouzským lužkem (2 x 80 cm). Zahradní sezení 15 m2. Zahradní nábytek, elektrický grill. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Hameau du Port, Saint Cyprien

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6665_720_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový řadový dům 35 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka, TV a stereo přehrávač. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. V horním patře: galerie s 1x francouzským lužkem (2 x 80 cm). Zahradní sezení 15 m2. Zahradní nábytek, elektrický grill. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký dům.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 19:44
Mapa stránek ...