Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Embruns' - Francie (Pyreneje - východ), Saint Cyprien. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 65 m2 na 2 podlažích v 2. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna/WC, sprcha/WC. Topení, klimatizace. Terasa 12 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž č. 15. Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 domác ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Embruns, Saint Cyprien

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6665_715_13/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 65 m2 na 2 podlažích v 2. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna/WC, sprcha/WC. Topení, klimatizace. Terasa 12 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž č. 15. Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. x.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.11.2018 13:47
Mapa stránek ...