Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Hameau du Rivage' - Francie (Pyreneje - východ), Saint Cyprien. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový řadový dům 40 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. Nika s 1x francouzským lužkem. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: (přikré schodiště) zkosená galerie s 2x lůžko. Terasa 8 m2, západní orientace, zahrada 22 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 14. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Hameau du Rivage, Saint Cyprien

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6665_700_6/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový řadový dům 40 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. Nika s 1x francouzským lužkem. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: (přikré schodiště) zkosená galerie s 2x lůžko. Terasa 8 m2, západní orientace, zahrada 22 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 14. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 06:47
Mapa stránek ...