Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Frégates' - Francie (Pyreneje - východ), Saint Cyprien. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 25 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x francouzským lužkem, TV a DVD. Vstup na balkon. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC. Balkon 6 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na bazén. Pozor prosím: bez parkovišté. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Frégates, Saint Cyprien

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6665_680_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 25 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x francouzským lužkem, TV a DVD. Vstup na balkon. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC. Balkon 6 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na bazén. Pozor prosím: bez parkovišté. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.10.2018 09:01
Mapa stránek ...