Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Goelettes' - Francie (Pyreneje - východ), Saint Cyprien. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 45 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. E-topení. Malá terasa částéčně krytá, zahradní sezení 15 m2, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Goelettes, Saint Cyprien

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6665_650_8/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 45 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. E-topení. Malá terasa částéčně krytá, zahradní sezení 15 m2, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 23:52
Mapa stránek ...