Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Estivales 3' - Francie (Pyreneje - východ), Saint Cyprien. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 38 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. Terasa, zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Estivales 3, Saint Cyprien

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6665_640_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 38 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. Terasa, zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.11.2018 13:48
Mapa stránek ...