Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Mas del Sol' - Francie (Pyreneje - východ), Saint Cyprien. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový řadový dům 40 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. Klimatizace. V horním patře: (točité schody) galerie s 1x francouzským lužkem. Terasa 20 m2, krytá, zahrada 50 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Mas del Sol, Saint Cyprien

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6665_630_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový řadový dům 40 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. Klimatizace. V horním patře: (točité schody) galerie s 1x francouzským lužkem. Terasa 20 m2, krytá, zahrada 50 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 18:43
Mapa stránek ...