Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Hameau des Bougainvilliers' - Francie (Pyreneje - východ), Saint Cyprien. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový řadový dům 60 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (130 cm). WC zvlášť. Terasa 25 m2, východní orientace terasa 20 m2, západní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Hameau des Bougainvilliers, Saint Cyprien

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6665_620_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový řadový dům 60 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (130 cm). WC zvlášť. Terasa 25 m2, východní orientace terasa 20 m2, západní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 13.12.2018 17:47
Mapa stránek ...