Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Tennis Résidence' - Francie (Pyreneje - východ), Saint Cyprien. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 50 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm, v délce 190 cm), TV. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a TV. Vstup na terasu. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. Koupelna, WC zvlášť. Terasa 9 m2, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek, lehátka. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Tennis Résidence, Saint Cyprien

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6665_590_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 50 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm, v délce 190 cm), TV. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a TV. Vstup na terasu. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. Koupelna, WC zvlášť. Terasa 9 m2, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek, lehátka. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 15:14
Mapa stránek ...