Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Clos de St Cyprien' - Francie (Pyreneje - východ), Saint Cyprien. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 50 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a větrák. Kuchyňský kout (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a větrák. Terasa 12 m2, zahradní sezení 15 m2. Gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 83. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Clos de St Cyprien, Saint Cyprien

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6665_560_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 50 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a větrák. Kuchyňský kout (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a větrák. Terasa 12 m2, zahradní sezení 15 m2. Gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 83.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.2.2018 08:32
Mapa stránek ...