Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Oliviers' - Francie (Pyreneje - východ), Saint Cyprien. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 35 m2 v 2. patře. Úplně renovovaný v roce 2016, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (myčka, 2 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Nespresso) extra). Sprcha/WC. V horním patře: zkosená galerie s 1x pohovka pro 2 osoby. Lodžie. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Oliviers, Saint Cyprien

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6665_530_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 35 m2 v 2. patře. Úplně renovovaný v roce 2016, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (myčka, 2 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Nespresso) extra). Sprcha/WC. V horním patře: zkosená galerie s 1x pohovka pro 2 osoby. Lodžie. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.3.2018 17:46
Mapa stránek ...