Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Terrasses Fleuries' - Francie (Pyreneje - východ), Saint Cyprien. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 22 m2 v 2. patře. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na balkon. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. Balkon 6 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Terrasses Fleuries, Saint Cyprien

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6665_520_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 22 m2 v 2. patře. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na balkon. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. Balkon 6 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.8.2018 03:54
Mapa stránek ...