Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Presqu'île' - Francie (Pyreneje - východ), Saint Cyprien. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 75 m2 v 1. patře, jihovýchodní orientace. Komfortní a moderní zařízení: velký obývací pokoj/jídelna 33 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm), koupelna/WC. 1x pokoj s 2x lůžko. Vstup na terasu. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s bar. Sprcha/WC. Klimatizace. Terasa 25 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Presqu'île, Saint Cyprien

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6665_515_25/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 75 m2 v 1. patře, jihovýchodní orientace. Komfortní a moderní zařízení: velký obývací pokoj/jídelna 33 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm), koupelna/WC. 1x pokoj s 2x lůžko. Vstup na terasu. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s bar. Sprcha/WC. Klimatizace. Terasa 25 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.10.2018 19:12
Mapa stránek ...