Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Les Capellanes' - Francie (Pyreneje - východ), Saint Cyprien. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 38 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s plochá obrazovka. Otevřený salón s posuvnými dveřmi s 1x pohovka pro 2 osoby. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Galerie s 1x vysunovací lůžko (2 os.). Terasa 25 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Les Capellanes, Saint Cyprien

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6665_460_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 38 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s plochá obrazovka. Otevřený salón s posuvnými dveřmi s 1x pohovka pro 2 osoby. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Galerie s 1x vysunovací lůžko (2 os.). Terasa 25 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.9.2018 16:00
Mapa stránek ...