Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Thalassa' - Francie (Pyreneje - východ), Saint Cyprien. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový řadový dům 38 m2. Obývací pokoj/jídelna s TV a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: (přikré schodiště) galerie s 2x lůžko. Terasa, jihovýchodní orientace, zahradní sezení 25 m2, jihovýchodní orientace. K dispozici: pračka. Parkování. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Thalassa, Saint Cyprien

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6665_435_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový řadový dům 38 m2. Obývací pokoj/jídelna s TV a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: (přikré schodiště) galerie s 2x lůžko. Terasa, jihovýchodní orientace, zahradní sezení 25 m2, jihovýchodní orientace. K dispozici: pračka. Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.12.2017 21:24
Mapa stránek ...