Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Port au Prince' - Francie (Pyreneje - východ), Saint Cyprien. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 35 m2 na 2 podlažích v 2. patře. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. 1x malý pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: (přikré schodiště) zkosená galerie s 2x lůžko. Lodžie. Výhled Laguna. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Port au Prince, Saint Cyprien

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6665_345_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 35 m2 na 2 podlažích v 2. patře. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. 1x malý pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: (přikré schodiště) zkosená galerie s 2x lůžko. Lodžie. Výhled Laguna. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 13:10
Mapa stránek ...