Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Marines des Capellans' - Francie (Pyreneje - východ), Saint Cyprien. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 50 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: (přikré schodiště) galerie s 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV. 1x pokoj s 2x lůžko. Terasa 25 m2. K dispozici: pračka, dětská postýlka. Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Marines des Capellans, Saint Cyprien

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6665_310_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 50 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: (přikré schodiště) galerie s 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV. 1x pokoj s 2x lůžko. Terasa 25 m2. K dispozici: pračka, dětská postýlka. Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 11.12.2018 18:10
Mapa stránek ...