Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Marina 1' - Francie (Pyreneje - východ), Saint Cyprien. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 50 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), TV. Vstup na terasu. Kuchyně (2 plotýnky, malá trouba, myčka, mraznička). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Koupelna. Terasa 11 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek, gril. Výhled Laguna. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Marina 1, Saint Cyprien

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6665_300_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 50 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), TV. Vstup na terasu. Kuchyně (2 plotýnky, malá trouba, myčka, mraznička). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Koupelna. Terasa 11 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek, gril. Výhled Laguna. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.12.2018 16:02
Mapa stránek ...