Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Hameau du Par' - Francie (Pyreneje - východ), Saint Cyprien. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový řadový dům 35 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV a mezinárodní TV kanály. Vstup na lodžii. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba). Koupelna/WC. V horním patře: galerie s 2x lůžko. Terasa 20 m2, východní orientace terasa 15 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký dům.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Hameau du Par, Saint Cyprien

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6665_221_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový řadový dům 35 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV a mezinárodní TV kanály. Vstup na lodžii. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba). Koupelna/WC. V horním patře: galerie s 2x lůžko. Terasa 20 m2, východní orientace terasa 15 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký dům.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.9.2018 11:28
Mapa stránek ...