Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Lauriers Roses' - Francie (Pyreneje - východ), Saint Cyprien. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 58 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV a klimatizace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: galerie s 1x pohovka pro 2 osoby. 1x pokoj s 2x lůžko a sprcha/WC. Terasa 40 m2, západní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Lauriers Roses, Saint Cyprien

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6665_210_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 58 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV a klimatizace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: galerie s 1x pohovka pro 2 osoby. 1x pokoj s 2x lůžko a sprcha/WC. Terasa 40 m2, západní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.2.2018 09:58
Mapa stránek ...